İçinde bir Rock Star mı var? Elektro Gitara ne dersin? | Fi Sanat Akademi | Urla - İzmir

İçinde bir Rock Star mı var? Elektro Gitara ne dersin?

yeppanel/yep/yep_products/rock3-5faeb35bc448d.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Müziğin Merkezindensin!

İçinde bir Rock star mı var? Onu özgür bırakmalısın! Enstrümanını nereye istiyorsan oraya götür. Müziğin merkezi senin olduğun yer olsun! Elektro, klasik ve bass seçeneklerimiz ile gitar kurslarımız seni bekliyor!

yeppanel/yep/yep_products/rock4-5faece1bec8e8.png

Kurs Saatlerimiz

Kurs saatlerini sizin için özel olarak ayarladık.
GİTAR KURSU SAATLERİ
Pazartesi
9:00 - 19:00
Salı
9:00 - 19:00
Çarşamba
9:00 - 19:00
Perşembe
9:00 - 19:00
Cuma
9:00 - 19:00
Cumartesi
9:00 - 19:00

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

Piyano EğitmeniEce Şiir Başbuğ

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı SahneSanatları Bölümü Opera Ana Sanat Dalı mezunu olan hocamız Piyano ve Şan eğitimi vermektedir.

Bateri ve Perküsyon EğitmeniOlcay Turhan

Ege Üniversitesi Sosyoloji lisansını tamamlayan hocamız Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü / Davul (Caz) Ana Sanat Dalı yüksek mezunudur. Davul ve Perküsyon dersleri vermektedir.

Yaratıcı Yazarlık, Oyunculuk ve Orff Schulwerk eğitimiGamze Altuntaş

Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk A.S.D eğitiminden sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık ve Dramaturgi Bölümü mezunu olan eğitmenimiz Tiyatro ve Yaratıcı Yazarlık kursları ve okul öncesi için Orff Schulwerk yaklaşımıyla ritim ve hareket eğitimi dersleri vermektedir.

Keman, Piyano ve Şan EğitmeniTamer Albayrak

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu, İzmir Devlet Opera ve Bale sanatçısı olan hocamız keman, piyano, şan ve konservatuvara hazırlık kursları vermektedir.

Kurucu Müdür / Piyano ve Bateri EğitmeniHakan Altuntaş

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Teknolojileri lisansını tamamlayan hocamız Müzik Bilimleri Bölümü yüksek mezunudur. müdürümüz ve eğitmenimiz Müzik Tarihi ve Teorileri derslerinin yanı sıra Piyano ve Bateri enstrüman derslerini vermektedir.

Şan ve Piyano EğitmeniGizem Gonca

Anadolu Üniversitesi Opera Ana Sanat Dalı Mezunu olan hocamız pedagojik formasyonunu Marmara Üniversitesi'nde tamamlamış olup Solfej, şan ve piyano eğitimleri vermektedir.

Yaratıcı Drama EğitmeniEsra Altuntaş

Çağdaş Drama Derneği'nden mezun olan eğitmenimiz 4-16 yaş arası öğrenciler için gruplar halinde Yaratıcı Drama dersleri vermektedir.

KurucuGökhan Altuntaş

Dokuz Eylül Üniversitesi Film Tasarımı Bölümü Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetmenliği mezunu olan sinema atölyeleri vermektedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image