Hakkımızda | Fi Sanat Akademi | Urla - İzmir

Öğrenmek bizim
gerçek tutkumuzdur

http://tabula.bold-themes.com/wavy/wp-content/uploads/sites/3/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
yeppanel/yep/yep_pages/fiiii-5f7c366c13d38.png

Hakkımızda

2007 yılında Tiyatro alanında etkin olan Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu genç ve dinamik dört ortak tarafından faaliyetlerine başlayan grup Eylül 2015'de kurumsallaşarak Fi Sanat adı altında kurs hizmetlerine başladı. Oluşum, bünyesine kattığı devlet sanatçısı eğitmenler ile birlikte kurs çeşitliliğini daha da genişletti. 

Onlarca öğrenci yetenek sınavı ile öğrenci alan Türkiye'nin dört bir yanındaki Güzel Sanatlar ve Konservatuvar okullarına yerleştirildi. Her yıl bir kere sene sonu gösterisi yapan öğrenciler belediye ve farklı kurumlarca düzenlenen çeşitli etkinliklerde yer aldı. Kurs ve öğrenci skalasının daha da genişlemesiyle 2020 yılında yeni binasına ve şimdiki adresine geçiş yapıldı.

Kurumun faaliyetleri hız kesmeden devam etmektedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

Piyano EğitmeniEce Şiir Başbuğ

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı SahneSanatları Bölümü Opera Ana Sanat Dalı mezunu olan hocamız Piyano ve Şan eğitimi vermektedir.

Bateri ve Perküsyon EğitmeniOlcay Turhan

Ege Üniversitesi Sosyoloji lisansını tamamlayan hocamız Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü / Davul (Caz) Ana Sanat Dalı yüksek mezunudur. Davul ve Perküsyon dersleri vermektedir.

Yaratıcı Yazarlık, Oyunculuk ve Orff Schulwerk eğitimiGamze Altuntaş

Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk A.S.D eğitiminden sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık ve Dramaturgi Bölümü mezunu olan eğitmenimiz Tiyatro ve Yaratıcı Yazarlık kursları ve okul öncesi için Orff Schulwerk yaklaşımıyla ritim ve hareket eğitimi dersleri vermektedir.

Keman, Piyano ve Şan EğitmeniTamer Albayrak

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu, İzmir Devlet Opera ve Bale sanatçısı olan hocamız keman, piyano, şan ve konservatuvara hazırlık kursları vermektedir.

Kurucu Müdür / Piyano ve Bateri EğitmeniHakan Altuntaş

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Teknolojileri lisansını tamamlayan hocamız Müzik Bilimleri Bölümü yüksek mezunudur. müdürümüz ve eğitmenimiz Müzik Tarihi ve Teorileri derslerinin yanı sıra Piyano ve Bateri enstrüman derslerini vermektedir.

Şan ve Piyano EğitmeniGizem Gonca

Anadolu Üniversitesi Opera Ana Sanat Dalı Mezunu olan hocamız pedagojik formasyonunu Marmara Üniversitesi'nde tamamlamış olup Solfej, şan ve piyano eğitimleri vermektedir.

Yaratıcı Drama EğitmeniEsra Altuntaş

Çağdaş Drama Derneği'nden mezun olan eğitmenimiz 4-16 yaş arası öğrenciler için gruplar halinde Yaratıcı Drama dersleri vermektedir.

KurucuGökhan Altuntaş

Dokuz Eylül Üniversitesi Film Tasarımı Bölümü Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetmenliği mezunu olan sinema atölyeleri vermektedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image