Ben klasikten yanayım diyenler için harika bir başlangıç: Piyano Kursu | Fi Sanat Akademi | Urla - İzmir

Ben klasikten yanayım diyenler için harika bir başlangıç: Piyano Kursu

yeppanel/yep/yep_products/inner_hero_05-5f43d00ad8af9.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Klasik Piyano

Hem klasik hem de çağdaş parçalara eşlik etmek için piyano çok uygun bir enstrümandır. Kulak gelişimini desteklemesi de cabası! Piyano kursuna katıl ve birebir kurs imkanından yararlanheart

yeppanel/yep/yep_products/piano4-5faecf03238dd.png

Kurs Saatlerimiz

Kurs saatlerini sizin için özel olarak ayarladık.
PİYANO DERSİ SAATLERİ
Pazartesi
9:00 - 19:00
Salı
9:00 - 19:00
Çarşamba
9:00 - 19:00
Perşembe
9:00 - 19:00
Cuma
9:00 - 19:00
Cumartesi
9:00 - 19:00

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

Piyano EğitmeniEce Şiir Başbuğ

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı SahneSanatları Bölümü Opera Ana Sanat Dalı mezunu olan hocamız Piyano ve Şan eğitimi vermektedir.

Bateri ve Perküsyon EğitmeniOlcay Turhan

Ege Üniversitesi Sosyoloji lisansını tamamlayan hocamız Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü / Davul (Caz) Ana Sanat Dalı yüksek mezunudur. Davul ve Perküsyon dersleri vermektedir.

Yaratıcı Yazarlık, Oyunculuk ve Orff Schulwerk eğitimiGamze Altuntaş

Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk A.S.D eğitiminden sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık ve Dramaturgi Bölümü mezunu olan eğitmenimiz Tiyatro ve Yaratıcı Yazarlık kursları ve okul öncesi için Orff Schulwerk yaklaşımıyla ritim ve hareket eğitimi dersleri vermektedir.

Keman, Piyano ve Şan EğitmeniTamer Albayrak

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu, İzmir Devlet Opera ve Bale sanatçısı olan hocamız keman, piyano, şan ve konservatuvara hazırlık kursları vermektedir.

Kurucu Müdür / Piyano ve Bateri EğitmeniHakan Altuntaş

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Teknolojileri lisansını tamamlayan hocamız Müzik Bilimleri Bölümü yüksek mezunudur. müdürümüz ve eğitmenimiz Müzik Tarihi ve Teorileri derslerinin yanı sıra Piyano ve Bateri enstrüman derslerini vermektedir.

Şan ve Piyano EğitmeniGizem Gonca

Anadolu Üniversitesi Opera Ana Sanat Dalı Mezunu olan hocamız pedagojik formasyonunu Marmara Üniversitesi'nde tamamlamış olup Solfej, şan ve piyano eğitimleri vermektedir.

Yaratıcı Drama EğitmeniEsra Altuntaş

Çağdaş Drama Derneği'nden mezun olan eğitmenimiz 4-16 yaş arası öğrenciler için gruplar halinde Yaratıcı Drama dersleri vermektedir.

KurucuGökhan Altuntaş

Dokuz Eylül Üniversitesi Film Tasarımı Bölümü Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetmenliği mezunu olan sinema atölyeleri vermektedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image