M.E.B GÜVENCESİNİN ÖNEMİ | Fi Sanat Akademi | Urla - İzmir

M.E.B GÜVENCESİNİN ÖNEMİ

6 Ağustos 2020
M.E.B GÜVENCESİNİN ÖNEMİ

Ülkemizde eğitim veren istisnasız her kurum Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olmak zorundadır. Buna Özel Yetenek Kursları da dahildir. 
İzmir'de ve Urla'da yaşayan ebeveynler için Urla'da M.E.B sertifikalı yetenek kursu, Sertifikalı Enstrüman Kursu, Urla'da Enstrüman Kursu araştırılan başlıca konulardan birkaçıdır. 
M.E.B Özel Fi Sanat Akademisi'ne geldiğinizde aradığınız yerin burası olduğunu fark edeceksiniz. Çünkü Urla'da M.E.B onaylı eğitim veren tek kurum biziz! 
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olmanın avantajları neler mi? 
Eğitim veren hocaların yetkinliği, kurum binasının güvenlik ve deprem yönetmeliğine uygunluğu gibi konular M.E.B onaylı kurumlarda sıklıkla denetlenmektedir. Özellikle Covid 19 pandemi sürecinde sağlık ve temizlik denetimlerinin ne kadar önemli olduğunu hepimiz fark etmiş bulunmaktayız. Kurumumuz maske ve dezenfekte işlemlerini kuralına uygun bir biçimde yapmaktadır. Birebir kurs imkanı, hoca ve öğrenci arasındaki sosyal mesafe kurallarına uymayı kolaylaştırır ve güvenli bir ortam sunar.
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir kurumdan ders almak belirli kur ve saatler tamamlandığında M.E.B onaylı sertifika alma imkanını da beraberinde getirir.
Urla'daki tek M.E.B onaylı yetenek kursunda eğitim alma imkanını kaçırmayın. Bizimle iletişime geçin!